Najnowszy

Darmowe szkolenia dla organizacji niedochodowych

Działasz jako wolontariusz? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za udział w otrzymanym kursie nie zapłaci

Czytaj więcej...

Szkolenia

Szkolenia

Kłania się Państwu Agnieszka Antosiewicz. Razem z gronem trenerów prowadzimy szkolenia biznesowe, kursy menedżerskie , szkolenia certyfikacyjne , handlowe dla menedżerów, jak również progr

Potwierdzone szkolenia i gry

Potwierdzone szkolenia i gry

Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w nadchodzących spotkaniach: Jako efektywny członek zespołu - symulacja biznesowa, hotel „Krokus” w Zieleńcu, instruktor: Karolina

Szkolenia dla darczyńców

Szkolenia dla darczyńców

Wespół z Fundacją Training Projects zapraszamy do zgłaszania się w projekcie „Przedsiębiorcy wspierają wolontariat”. W ramach naszego projektu pracownicy firm mają niecodzienną szansę

Programy magisterskie – wyjazdy do Stanów

Nasza kadra przygotowuje kursy i certyfikacje egzaminacyjne dla studentów migrujących do Ameryki lub Wielkiej Brytanii. Pozwalaja one na zgodną z dyrektywami rekrutację do docelowej szkoły - collegu. Do tej pory prowadziliśmy m.in. tu wymienione seminaria: 

Opis kursów nr B15/USA:

Szkolenia odżywiania i odnowy biologicznej koncentrują się na tym, w jaki sposób zdrowie fizyczne, psychiczne, psychologiczne i emocjonalne ma związek z pożywieniem, wyborem żywności i zdrowiem. Tematy zazwyczaj obejmują potrzeby żywieniowe przez całe życie, radzenie sobie ze stresem, specjalne problemy dietetyczne i zaburzenia odżywiania, a także problemy zdrowotne w społeczeństwie i genetyce, które są uwzględniane w komponencie edukacji profilaktycznej. Inne tematy obejmują wybór zdrowej żywności, czytanie etykiet i analizy diety do zrozumienia dodatków, podejmowania mądrych wyborów żywieniowych i radzenia sobie z alergiami pokarmowymi.

Formalna definicja kursów nr F94/USA:

Domowe Kursy opieki zdrowotnej uczą uczniów, jak dbać o osoby w ich domach. Treść kursu odnosi się do praktyk i procedur opieki zdrowotnej w środowisku domowym i zazwyczaj obejmuje opiekę nad pacjentem, komfort i bezpieczeństwo; Anatomia i fizjologia; zapobieganie chorobom i infekcjom; żywienie i przygotowanie posiłków; relacje międzyludzkie; i pierwsza pomoc i CPR. Omówione tematy mogą obejmować strategie terapeutyczne, zarządzanie domem i szanse na zatrudnienie.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr L95/USA:

Programy z informacjami o zdrowiu i miejscu pracy zapewniają słuchaczom doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z informacją zdrowotną. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Programy te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Charakterystyka kursów nr J23/USA:

Kursy World Travel i Tourism zapewniają wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy w branży turystycznej, ze szczególnym uwzględnieniem podróży poza Stany Zjednoczone. Omawiane tematy mogą obejmować geografię kontynentów; zwyczaje, kultury i kierunki turystyczne w innych krajach; specjalna dokumentacja potrzebna do podróży międzynarodowych; i planowanie zdarzeń według specyfikacji klienta.

Charakterystyka kursów nr H39/USA:

Studia niezależne od usług ludzkich, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają uczniom zapoznanie się z tematami związanymi z zapewnieniem usług ludzkich. Niezależne Warsztaty mogą być okazją dla studentów do poszerzenia podstawowych kompetencji specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Opis programów nr H33/UK:

Warsztaty ekoturystyki profesjonalnie dostarczają wiedzy i umiejętności niezbędnych do pracy w branży turystycznej, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z ochroną i ochroną środowiska wokół podróży i turystyki. Omawiane tematy mogą obejmować możliwości rekreacyjne związane z atrakcjami na miejscu i poza nim oraz zasady środowiskowe i ekologiczne.


Tagi: