Najnowszy

Darmowe szkolenia dla organizacji niedochodowych

Działasz jako wolontariusz? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za udział w otrzymanym kursie nie zapłaci

Czytaj więcej...

Szkolenia

Szkolenia

Kłania się Państwu Agnieszka Antosiewicz. Razem z gronem trenerów prowadzimy szkolenia biznesowe, kursy menedżerskie , szkolenia certyfikacyjne , handlowe dla menedżerów, jak również progr

Potwierdzone szkolenia i gry

Potwierdzone szkolenia i gry

Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w nadchodzących spotkaniach: Jako efektywny członek zespołu - symulacja biznesowa, hotel „Krokus” w Zieleńcu, instruktor: Karolina

Szkolenia dla darczyńców

Szkolenia dla darczyńców

Wespół z Fundacją Training Projects zapraszamy do zgłaszania się w projekcie „Przedsiębiorcy wspierają wolontariat”. W ramach naszego projektu pracownicy firm mają niecodzienną szansę

Moja historia

Działania związane z zarządzaniem załogą oraz zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to zagadnienia, w których wielu managerów nie do końca się odnajduje. Lekceważenie i instrumentalizm w stosunku do swojej załogi czy też wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to tylko niektóre przewinienia, jakie często się obserwuje w firmowych relacjach.


Jeśli relacje w firmie między pracodawcą a załogą nie są najlepsze, to z chęcią spróbuję w tym pomóc. W pracy, którą wykonuję w pierwszej kolejności zaczynam się skupiać na podejściu w całościowym wymiarze, próbując się zająć wszystkimi obszarami w dłuższym przedziale czasowym. Mogę spoglądnąć dzięki temu szerzej na daną firmę, zapoznać się z jej planami, i do tego dopasować wszelkie działania.


Na pewno niezwykle przydaje mi się w pracy doświadczenie, które udało mi się zdobyć. Udało mi się skończyć psychologiczne studia wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, o specjalizacji związanej z psychologią pracy. Po zakończeniu nauki na uczelni w dalszym ciągu dążyłam do poszerzenia wiedzy, zapisując się na dodatkowe kursy z dziedziny zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa oraz mediacji i negocjacji.


Dzięki umiejętnościom, które przez lata zdobywałam mogę wykazywać się pełnym profesjonalizmem w czasie wykonywania zleceń dla swoich klientów. Współpracuję zarówno z prywatnymi firmami i korporacjami, oraz z jednostkami  administracyjnymi i organizacjami pozarządowymi. Pracuję z podmiotami, dla których wykonuję prace w każdym obszarze powiązanym z HR, czyli w procesach rekrutacji oraz przygotowywaniu projektów motywacyjnych.


Całościowo mogę się zająć pracami wdrożeniowymi dotyczącymi polityki zarządzania pracowniczymi zasobami, a także z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Dzielę się z innym zdobytym przez lata doświadczeniem, między innymi za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources oraz licznych artykułów w prasie branżowej.


Nawiązanie współpracy z moją osobą to między innymi ochrona informacji o wszelkich sprawach, dyskrecja i zaufanie będą dla mnie niezwykle istotne. Mogę się między innymi zająć audytami kompetencyjnymi i personalnymi, wyznaczam nowe definicje norm i zasad  a także ulepszam procesy HR. Realizuję również warsztaty dla kadry kierowniczej, które dadzą nowe umiejętności i jednocześnie zwiększą poziom motywacji do lepszej pracy.


Tagi: